Bloodborne jako serial? Sony i HBO mają pracować nad produkcją

Filmy i seriale
1124V
Bloodborne jako serial? Sony i HBO mają pracować nad produkcją
Wojciech Gruszczyk | 05.05.2021, 19:46

Sony chce podobno rozwijać kolejną produkcję z HBO. Korporacja według najnowszego raportu zamierza wrzucić do HBO Max „Bloodborne”. Pojawiły się nawet pierwsze szczegóły dotyczące projektu.

Bloodborne zebrało wiele pochwał na PlayStation 4 i produkcja pomimo plotek jest aktualnie dostępna wyłącznie na konsoli Sony. Japończycy mogą mieć jednak większe plany dotyczące produkcji – tak przynajmniej sądzi redakcja ThatHashtagShow.

Dziennikarze otrzymali szczegóły dotyczące wstępnych planów przeniesienia świata rozwijanego pierwotnie przez From Software na serial. „Bloodborne” ma powstawać jako limitowana seria, która będzie składać się z 8 odcinków i na końcu każdego główny bohater ma zawalczyć z jednym ze znanych bossów.

Redakcja widziała wstępną wersję scenariusza oraz kilka grafik koncepcyjnych – historia ma w tym wypadku oferować strukturę znaną z filmów „Dread” i „The Raid”, czyli główny bohater musi przejść przez serię walk, by wykonać swoje zadanie. Projekt miałby być „wizualną ucztą”, która na pewno przypadnie do gustu fanom pozycji.

Sony jest podobno niezadowolone z niektórych fragmentów skryptu, więc jest on nadal przerabiany, ale główna struktura związana z bossami ma podobno przetrwać. Korporacja ma teraz szukać aktora, który posiada duże doświadczenie w pracy kaskaderskiej.

Jest to oczywiście wyłącznie plotka, ale biorąc pod uwagę potencjał IP – może i taka produkcja powstanie? Szczerze chętnie sprawdziłbym taki projekt.

Źródło: https://www.thathashtagshow.com/2021/05/05/exclusive-bloodborne-series-in-early-development-for-hbo/

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper