Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 10:44
Diablo 4
1944V

Diablo 4 ma „rozwinąć sztukę gatunku action-RPG”. 3 gry z serii „przekroczą oczekiwania fanów”

Blizzard oficjalnie pracuje nad trzema produkcjami z serii Diablo i każda ma prezentować najwyższą jakość. Wydawca jest przekonany, że Diablo 4, Diablo 2: Resurrected i Diablo Immortal zachwycą wszystkich fanów uniwersum.

W 2021 roku nie możemy liczyć na premierę Diablo 4, ale nadal możemy szykować się na Diablo 2: Resurrected i Diablo Immortal. Activision ma duże plany dotyczące produkcji i na spotkaniu z inwestorami Daniel Alegre chętnie poruszył temat uniwersum.

Zdaniem dyrektora operacyjnego Activision Blizzard trzy gry mają „naprawdę rozszerzyć i zachwycić społeczność oraz przekroczyć jej oczekiwania”. Korporacja jest przekonana, że każda pozycja będzie prezentować najwyższy poziom i nawet mobilne wydanie ma oferować „autentyczne” doświadczenie.

Daniel Alegre jest przekonany, że Diablo 4 „rozwinie sztukę gatunku action-RPG”, a twórcy zebrali sporo pochwał po ostatnim BlizzConline. Gra jest rozwijana bez problemów i deweloperzy realizują kolejne kamienie milowe.

Twórcy Diablo zbierają teraz bardzo pozytywne opinie – Diablo Immortal znajduje się w drugiej fazie testów i gracze chwalą pozycję, a Diablo 2: Resurrected również zebrało sporo pochwał. Nasze wrażenia na temat tych dwóch gier znajdziecie tutaj – mobilna pozycja lub odświeżona dwójka.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/05/diablo-iv-2-resurrected-immortal-feedback/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 2 Resurrected Diablo 4 Diablo Immortal