Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.04.2021 10:46
Apex Legends Mobile. Wystartowały zamknięte beta testy. Zobaczcie działanie gry na smartfonach
753V

Apex Legends Mobile. Wystartowały zamknięte beta testy. Zobaczcie działanie gry na smartfonach

EA chce ostro powalczyć z największymi tuzami Battle Royale na rynku smartfonowym. Firma zrobi to oczywiście poprzez Apex Legends Mobile.

Wystartowały już beta testy Apex Legends Mobile, czyli wyczekiwanej przez wielu, smartfonowej wersji popularnej strzelanki FPP wydawanej przez EA.

Wziąć udział w testowaniu Apex Legends Mobile można wyłącznie po rejestracji na Google Play Store i po wydaniu przez wydawcę limitowanych zaproszeń do udziału w zabawie. W tej chwili akcji trwa w Indiach, a w maju beta zostanie uruchomiona w kolejnych krajach. EA podkreśla, że nie ma gwarancji, że zarejestrowane osoby otrzymają możliwość wzięcia udziału w becie gry.

Wiadomo natomiast, że Apex Legends Mobile odpala się na smartfonach z wersją Androida 6.0 lub wyższą. Gra zachowa też charakter free-to-play, znany z PC i konsol. Wydanie smartfonowe na pewno nie będzie oferować przedmiotów, które zapewnią nam gameplayową przewagę (brak motywów "pay-to-win") i przy tym zaoferuje oddzielne od stacjonarnego wydania Battle Passy oraz gadżety do odblokowania w trakcie zabawy. Gra w wersji mobilnej nie będzie wspierać opcji cross-play.

Poniżej czeka na was gameplay z bety Apex Legends Mobile. Gracze biorący udział w testowaniu gry nie zachowają wypracowanych postępów po zakończeniu bety.


Źródło: https://www.ea.com/games/apex-legends/news/closed-beta-mobile-faq
https://sharingangaming.com/2021/04/28/ea-has-started-rolling-out-apex-legends-mobile-beta-version/

Tagi: Apex Legends Mobile Electronic Arts Respawn Entertainment