Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 09:56
Geralt z Wiedźmin 3: Dziki Gon
4795V

Wiedźmin 3 na PS5 i XSX|S może zachwycić oprawą? CD Projekt RED skontaktował się z twórcą modyfikacji

Halk Hogan zaprezentował nową wersję modyfikacji zatytułowanej The Witcher 3 HD Reworked Project NextGen, która może zapewnić graczom wyjątkową oprawę w trzeciej przygodzie Geralta stworzonej przez CD Projekt RED. Twórca potwierdził, że studio skontaktowało się z nim i wydaje się prawdopodobne, że jego praca zostanie wykorzystana w next-genowej wersji gry.

Jeszcze w 2021 roku zadebiutuje na rynku Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Twórcy wciąż nie potwierdzają, kiedy możemy oczekiwać nowej wersji, ale bardzo możliwe, że już wcześniej mogliśmy ujrzeć pierwsze ujęcia z nowego wydania.

CD Projekt RED skontaktował się z Halkiem Hoganem – autorem modyfikacji „ The Witcher 3 HD Reworked Project” – który od kilku miesięcy pracuje nad „next-genowym” wydaniem swojej pracy. Jest jeszcze zbyt wcześnie, by móc oficjalnie ogłosić współpracę, lecz autor opublikował zwiastun przedstawiający kilka ulepszonych elementów gry.

To już druga prezentacja nowej wersji moda – już wcześniej twórca zebrał wiele pochwał za efekty swoich starań. Nic w tym dziwnego, ponieważ jego modyfikacja już we wcześniejszej wersji robiła niemałe wrażenie.

Jak wiadomo Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 i Xboksie One nadal wygląda przyzwoicie, jednak dodatkowa moc nowej generacji może sprawić, że na rynku pojawi się produkcja, która będzie prezentować znacznie lepszą jakość.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon