Red Dead Redemption 2 „zbliżony do realizmu”. Gra w 8K robi olbrzymie wrażenie na RTX 3090

Gry
5720V
Red Dead Redemption 2 „zbliżony do realizmu”. Gra w 8K robi olbrzymie wrażenie na RTX 3090
Wojciech Gruszczyk | 08.05.2021, 05:02

Red Dead Redemption 2 potrafi zachwycić oprawą już w podstawowej wersji, ale produkcja obładowana odpowiednimi modyfikacjami oraz dopieszczona przez moc NVIDIA RTX 3090 robi piorunujące wrażenie. Gra zdaniem twórcy materiału „zbliża się do realizmu”.

Red Dead Redemption 2 to jedna z produkcji, która moim zdaniem powinna otrzymać next-genową aktualizację. Tytuł wyglądał pięknie na między innymi Xboksie One X, ale chciałbym zobaczyć, jak pozycja Rockstar prezentuje się na PlayStation 5, Xboksie Series X|S i nawet w ulepszonej edycji na PC.

Dalsza część tekstu pod wideo

Digital Dreams wykorzystuje swój sprzęt, by już teraz przekonać się, jak mogłaby prezentować się pozycja Rockstar i nie bez powodu autor materiału mówi o realizmie. Produkcja studia odpowiedzialnego za serię Grand Theft Auto potrafi zachwycić.

Jak jednak wiemy, Rockstar aktualnie pracuje nad ulepszonym GTA 5 oraz GTA 6 – ten drugi tytuł może nie zadebiutować na rynku nawet w przyszłym roku. Trudno jednak powiedzieć, jakie są następne plany doświadczonych twórców. Wciąż pojawiają się plotki o kolejnych projektach studia, jednak akurat w tym wypadku trudno mówić o konkretnych informacjach.

Trzeba jednak przyznać, że poniższa prezentacja może się podobać – chętnie poznałbym tę historię jeszcze raz mając okazję podziwiać takie widoki.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: https://wccftech.com/new-red-read-redemption-2-rtx-3090-realism/

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper