Bloodborne 2? Wizja fana zachwyca graczy

News
1486V
Bloodborne 2? Wizja fana zachwyca graczy
Wojciech Gruszczyk | 03.05.2021, 13:40

Bloodborne to jedno z wyjątkowych IP w katalogu Sony, które aktualnie trafiło do szuflady. Fani jednak nie dają za wygraną i przygotowują piękne materiały prezentujące „jak mógłby wyglądać Bloodborne 2”. Najnowsze prace nie bez powodu zachwycają graczy.

From Software potwierdziło, że nie pracuje nad Bloodborne 2 i to Sony posiada pełne prawa do tworzenia kolejnych gier w tym ekscytującym IP. Producent PlayStation aktualnie jednak nie potwierdza nowych planów związanych z tą marką, więc fani przygotowują swoje projekty.

Thomas Chamberlain - Keen to grafik koncepcyjny, który postanowił „wyobrazić sobie Bloodborne 2”. Artysta zaproponował kilka świetnie wyglądających terenów, przedstawił bohatera w różnych szatach, a nawet zajął się stworzeniem przeciwników.

Nie bez powodu jego projekt cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród sympatyków Bloodborne, bo choć autor umiejscowił wydarzenia na nowych lądach, to jednak udało mu się zachować charakterystyczne elementy, z którymi jest kojarzona produkcja From Software.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, jakie plany dotyczące Bloodborne posiada Sony, jednak możemy mieć nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy krótki teaser, który zapowie nadejście gry. W swoim czasie pojawiły się nawet plotki, według których to Bluepoint Games ma zajmować się stworzeniem pozycji.

Bloodborne 2 wizja fana - 1

Bloodborne 2 wizja fana - 2

Bloodborne 2 wizja fana - 3

Źródło: https://www.resetera.com/threads/tcks-imagining-bloodborne-2-series.419544/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych