Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.05.2021 18:39
Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered
1688V

Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered ma pojawić się jeszcze w tym roku

Ostatnimi czasy coraz częściej słyszymy o tym, że najnowsze Call of Duty jest w iście opłakanym stanie i zamiast dostarczyć nam coś godnego uwagi, Activision musi ratować zgliszcza tego co jeszcze można uratować z Call of Duty 2021. Jednakże być może znany wydawca ma w rękawie jeszcze jednego asa.

Po bardzo ciepło przyjętym Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, wszyscy wyczekujemy ostatniej odsłony z oryginalnej trylogii Modern Warfare, która to nie została jeszcze zremasterowana - mowa oczywiście o wydanym w 2011 roku MW3.

O tym, że tytuł ten zostanie odświeżony mogliśmy być pewni już po ogłoszeniu remastera Modern Warfare 2, aczkolwiek nie wiadomo było kiedy to tak naprawdę nastąpi. Według jednego z branżowych insiderów Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered ma pojawić się na rynku już w tym roku kalendarzowym i być może nastąpi to już w drugim kwartale, czyli do końca czerwca.

Oczywiście tak jak dwa poprzednie remastery, tak i trójka pierwotnie trafi wyłącznie na PlayStation 4 i otrzyma krótki, bo trwający zaledwie miesiąc, okres ekskluzywności. Activision ponownie decyduje się tylko na remaster kampanii, żeby nie zabierać graczy aktualnego Modern Warfare, Cold War oraz Warzone. Pamiętajcie jednak, że to tylko plotki i równie dobrze MW3 Remastered może pojawić się dopiero w 2022 roku albo i później.

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare 3 Infinity Ward Raven Software Sledgehammer Games