Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.05.2021 14:30
Miss America w Doctor Strange 2
669V

Miss America zadebiutuje w MCU? Postać może pojawić się w Doctor Strange 2

Jeśli wierzyć aktorce występującej w nadchodzącej odsłonie przygód Doctora Strange'a w Kinowym Uniwersum Marvela, danem nam będzie poznać kolejną bohaterkę młodego pokolenia - Americę Chavez. 

Marvel Cinematic Universe cały czas pędzi do przodu i rozwija się w zawrotnym tempie. Disney nie zamierza przestać i obecnie przynajmniej raz na dwa miesiące dostajemy coś nowego - kalendarz na najbliższe lata jest wypchany po brzegi. Co to oznacza? Cóż, masę nowych przygód oraz oczywiście postaci. Schedę po aktorach, którzy "otwierali" kinowe uniwersum, przejmie teraz nowe pokolenie bohaterów. Tak będzie na przykład w "Kapitanie Ameryka 4".

A teraz wiele wskazuje na to, że zapowiedziano nam kolejną młodą postać, która będzie odgrywała sporą rolę w nadchodzących produkcjach. Jest nią niejaka America Chaves, ratująca świat pod pseudonimem "Miss America"! I choć plotki na temat jej pojawienia krążyły już od kilku miesięcy, to teraz wszystko potwierdziła aktorka, która ma się w nią wcielić - Xochitl Gomez. 

Dziewczyna wrzuciła komiksowe zdjęcie "Miss America" na swoje konto w serwisie Instagram i dodała podpis, który sporo mówi - "Nie mogę się doczekać, gdy zobaczycie ją na ekranie". A biorąc pod uwagę, iż aktorka zatrudniona jest do filmu "Doctor Strange 2: Multiverse of Madness", możemy spodziewać się, że właśnie tu zadebiutuje. Z samą teorią zazębia się fakt, iż bohaterka w oryginale również podróżowała między wymiarami.

Wszystko się zazębia! Jak zapatrujecie się na kolejną stosunkowo świeżą (pod względem komiksowego debiutu, który przypadał zaledwie na 2011 rok) postać w kanonie postaci Marvel Cinematic Universe? Bohaterka jest bez wątpienia ciekawym przypadkiem, albowiem idealnie wpasowuje się w młode pokolenie herosów, które ma na celu trafianie do różnych mniejszości. 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/marvels-doctor-strange-multiverse-of-madness-america-chavez-xochitl-gomez-national-superhero-day-tease/

Tagi: disney Doctor Strange Marvel MCU Miss America