Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.04.2021 12:32
Resident Evil Village na wesoło. Capcom przekonuje, że nowy horror wcale nie straszy
545V

Resident Evil Village na wesoło. Capcom przekonuje, że nowy horror wcale nie straszy

Do premiery Resident Evil Village zostały już tylko ostatnie dni, a my możemy oglądać finalne materiały marketingowe, poświęcone temu horrorowi.

Tym razem Capcom zaszalał. Japoński oddział firmy opublikował na oficjalnym profilu marki Resident Evil (w Japonii "BioHazard") nowy filmik promujący Resident Evil: Village.

Materiałe wideo to humorystyczne nawiązanie do głównych bohaterów szykowanego horroru. W filmiku pojawiają się pacynki przedstawiające najważniejsze postacie z Resident Evil Village. Chodzi o Dimitrescu, Moreau, Heizena i Angie. Całość wykonano w konwencji jak audycji dla najmłodszych dzieci, która może nieco dziwić, ponieważ mówimy tu o produkcji przeznaczonej tylko dla dorosłych graczy.

Pod koniec filmiku pojawia się informacja, że sporo osób nie kupiło Resident Evil 7 ze względu na to, że gra była według części graczy zbyt straszna. Pacynki przekonują nas więc, że tym razem najnowsza odsłona marki jest wesoła, miła i przyjemna, zachęcając wszystkich do zakupu Resident Evil Village. Trefnisie!

Sympatyczne pacynki reklamujące Resident Evil Village mają powrócić w 2 epizodzie programu "Bio Village" w momencie premiery gry, czyli 7 maja 2021 r.

Tagi: Capcom Resident Evil Village