Star Wars Jedi: Upadły zakon otrzyma wersję na PS5 i XSX|S. Twórcy zapewnią ulepszenia

News
1910V
Star Wars Jedi: Upadły zakon otrzyma wersję na PS5 i XSX|S. Twórcy zapewnią ulepszenia
Wojciech Gruszczyk | 29.04.2021, 16:36

Respawn Entertainment nie zamierza zmarnować potencjału Star Wars Jedi: Upadły zakon. Fantastyczna gra trafi na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S – jeszcze latem zostanie opublikowane nowe wydanie, które w pełni wykorzysta moc nowych platform.

W styczniu potwierdziliśmy, że Star Wars Jedi: Upadły zakon otrzymał aktualizację, która wykorzystywała potencjał PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, ale jednocześnie w marcu pojawił się przeciek sugerujący dedykowane wydanie.

Po miesiącu od wpadki Niemców, Disney potwierdza prace nad Star Wars Jedi: Upadły zakon dla PS5 i XSX|S. Tytuł zostanie wydany latem:

„Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że latem ukaże się next-genowe wydanie Star Wars Jedi: Fallen Order, wprowadzające szereg usprawnień technicznych do wersji gry na konsole PlayStation 5 i Xboksów Series X|S”.

Korporacja potwierdziła, że posiadacze Star Wars Jedi: Upadły zakon w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One otrzymają bezpłatną aktualizacje. Wkrótce otrzymamy pełną prezentację nowości oraz ulepszeń, a tymczasem Disney zaprasza do kupienia gry, która jest teraz dostępna w promocji – ofertę znajdziecie na PlayStation Store i Microsoft Store.

Nie jest to jednak duże zaskoczenie biorąc pod uwagę, że Respawn Entertainment ma pracować nad kontynuacją Star Wars Jedi: Upadły zakon. Mnie znamy żadnych konkretów dotyczących pozycji, ale EA ujawniło, że deweloperzy rozwijają całą „serię”.

Źródło: https://www.starwars.com/news/star-wars-day-video-game-deals

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper