Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 16:33
State of Play PS4 PS5
2881V

State of Play z grami na PS5 i PS4. Oglądajcie z nami pokaz Sony

Już dzisiaj Sony zaprezentuje produkcje zmierzające na PlayStation 5 i PlayStation 4. Korporacja już wcześniej potwierdziła, że podczas wydarzenia zobaczymy dłuższy gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnego komentowania show.

Już jutro posiadacze PlayStation 5 będą mogli zapoznać się z Returnal – tutaj znajdziecie naszą recenzję najnowszej, ekskluzywnej produkcji Sony. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ japoński producent rozpoczyna mocną promocję Ratchet & Clank: Rift Apart.

W tym tygodniu zobaczyliśmy nowy zwiastun przygody, jednak Sony potwierdziło coś znacznie przyjemniejszego – dzisiaj zerkniemy na blisko 20-minutowy gameplay z opowieści, która ma być „najpiękniejszą grą w historii”.

Sony ujawniło także, że podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane jeszcze dwie (PS4/PS5) pozycje od niezależnych deweloperów – trudno powiedzieć, co to będziemy, ale możemy się spodziewać, że Japończycy pokażą nowe materiały z wcześniej ujawnionych tytułów. Może nawet poznamy daty premier?

Zamierzacie oglądać dzisiejszy State of Play? Zapraszam do wspólnej zabawy – jak zawsze znajdziecie u nas wszystkie materiały. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ps4 ps5 Ratchet & Clank: Rift Apart Sony state of play