Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 14:31
Xbox Series XS
2548V

Xbox Series X|S z 4-5 mocnymi, ekskluzywnymi grami na jesień? Gracze próbują rozgryźć zagadkę

Microsoft dopiero na E3 2021 przedstawi swoje gry, jednak Jez Corden chętnie droczy się z fanami amerykańskiej korporacji. Dziennikarz opublikował wiadomość, która ma zwiastować przynajmniej cztery nowe gry zmierzające na Xboksy Series X|S w drugiej połowie 2021 roku.

Microsoft potwierdził swoje przybycie na E3 i korporacja może zorganizować nawet dwa wydarzenia – pierwsze dla zespołów Xbox Game Studios a drugi dla deweloperów z Bethesdy. Ma to sens biorąc pod uwagę, że Amerykanie szykują podobno kilka bardzo mocnych produkcji, które będą debiutować w następnych latach.

JezCorden – dziennikarz WindowsCentral – który jako pierwszy przedstawił specyfikację Xboksów Series X|S i ujawnił Xboksa Series S, droczy się z fanami Microsoftu i publikuje kolejne teasery. Najnowszy post redaktora ma prezentować plany amerykańskiej korporacji na najbliższe miesiące:

Gracze szybko dostrzegli tutaj Forzę Horizon 5 (to on wspominał o umiejscowieniu akcji w Meksyku), Starfield, Halo Infinite, ale dwa kolejne rebusy są trudniejsze.

Jez potwierdził, że otrzymał już szczegółowe plany Microsoftu, a powyższa wiadomość ma najwidoczniej pobudzić społeczność. Gracze jednak próbują rozgryźć tajemniczy „portal” i „smoka” – ten drugi podobno nie jest związany z powrotem Scalebound.

Według niektórych postów, Jez może wspominać o „Ubisoft+” (ten wir wygląda niczym logo Ubisoftu na czarnej wersji Twittera), a drugi może zwiastować tytuł z uniwersum Gry o Tron, nad którym rzekomo ma pracować Bethesda.

Nie brakuje głosów, że wiadomość przedstawiciela WindowsCentral nie pojawiła się bez przyczyny, a nawet Microsoft miałby maczać palce w tym teaserze. Jedno jest jednak pewne – na tegorocznym E3 nie będziemy się nudzić.

Źródło: Twitter: JezCorden

Tagi: Bethesda Microsoft Xbox xbox series x|s