Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.04.2021 12:45
Dungeons & Dragons: Dark Alliance imponuje grafiką. Gameplay pokazuje współpracę 4 postaci z drużyny
995V

Dungeons & Dragons: Dark Alliance imponuje grafiką. Gameplay pokazuje współpracę 4 postaci z drużyny

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Przed tym wydarzeniem możemy przyjrzeć się świeżemu gameplayowi.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance trafi na rynek już 22 czerwca - równocześnie na PS4, PS5, XOne i XSX/XSS. Deweloperzy z Tuque Games przed premierą publikują kolejne fragmenty rozgrywki z wyczekiwanej produkcji, inspirowanej cyklem opowiadań fantasy "Legendy Drizzta", autorstwa Salvatore'a (w grze kierujemy bohaterami znanymi z książek tego pisarza).

Nowy materiał gameplayowy jest o tyle ciekawy, że przedstawia akcję z perspektyw różnych bohaterów. Przypominam, że Dungeons & Dragons: Dark Alliance to tytuł nastawiony na drużynową kooperację online. Możliwa jest co prawda rozgrywka w trybie singleplayer, ale bawimy się wtedy całkowicie samotnie - bez towarzystwa kompanów zarządzanych przez SI. Trudno powiedzieć, jak będzie to wpływać na balans rozgrywki. Autorzy obiecują, że zabawa w singlu powodować będzie stosowne obniżenie poziomu trudności, ale nie da się ukryć, że Dungeons & Dragons: Dark Alliance to tytuł skoncentrowany na zespołowym działaniu i tutaj też będzie zapewniać najwięcej radości z rozgrywki.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance trafi na rynek 22 czerwca 2021 r. Po poprzednio publikowany gameplay odsyłam was tutaj.

Tagi: Dungeons & Dragons: Dark Alliance Tuque Games Wizards of the Coast