Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.04.2021 10:00
Undecember powalczy z marką Diablo. Pierwszy gameplayowy zwiastun robi wrażenie
1354V

Undecember powalczy z marką Diablo. Pierwszy gameplayowy zwiastun robi wrażenie

Od premiery Diablo 4 dzieli nas pewnie jeszcze bardzo długi czas (znając tempo prac Blizzarda trzeba uzbroić się w wiele cierpliwości). Od czego jest jednak konkurencja i... gry takie jak Undecember?

Studio Needs Games ujawniło swój najnowszy projekt pt. Undecember, który wydawany jest przez koreańskie LINE Games.

Tytuł zbudowany w środowisku Unreal Engine 4 zapowiada się zaskakująco przyjemnie - szczególnie pod względem grafiki, która jest miła dla oka. W grze RPG szykowanej dla PC i smartfonów, w której powalczymy w konwencji podobnej do marki Diablo, przemierzać będziemy długie lochy, krypty i inne lokacje wypełnione tysiącami potworków oraz wojowników/magów, których trzeba pokonać.

Pierwszy zwiastun wskazuje na zaskakująco przyjemny gameplay (choć tempo akcji wydawać się może przesadnie szybkie - ciążąc ku grom akcji, a nie roleplayom). Pytanie czy zagramy w Undecember w multiplayerze/kooperacji? Niestety LINE Games milczy na ten temat, więc zapewne Udecember ograniczy się tylko do zabawy singleplayer. Autorzy już teraz mówią natomiast o bardzo bogatym systemie rozwoju bohatera i rozbudowanym mechanizmie łupów/ekwipunku.

Poniżej czeka na was gameplayowy zwiastun Undecember. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie tytuł trafi na PC i smartfony. Wydawca mówi w tej chwili o końcówce 2021 roku.

Tagi: Diablo undecember