Destruction AllStars zapowiada 1. sezon rozgrywek. Twórcy przygotowali nowego bohatera, tryb i AllStar Pass

Gry
540V
Destruction AllStars zapowiada 1. sezon rozgrywek. Twórcy przygotowali nowego bohatera, tryb i AllStar Pass
Iza Łęcka | 29.04.2021, 09:42

Destruction AllStars nie podbiło rynku w dniu premiery, jednak autorzy nie dają za wygraną. Już na początku przyszłego miesiąca wystartuje 1. sezon rozgrywek, dzięki któremu w grze pojawi się nowa zawartość. Najnowszy zwiastun zapowiada atrakcje.

Destruction AllStars od debiutu było dostępne w katalogu PlayStation Plus, jednak po pewnym czasie produkcja trafiła do regularnej dystrybucji, a Lucid Games rozpoczęło walkę o klientów. Już 5 maja wystartuje pierwszy sezon rozgrywek, który wprowadzi do gry Albę wraz z pojazdem Claymore – twórcy charakteryzują postać jako „weterankę” rozgrywek, która pochodzi ze Szkocji i posiada strój bojowy, a na dobry początek otrzyma własną serię wyzwań. Jej maszyna zaopatrzona jest w specjalne lasery.

Dalsza część tekstu pod wideo

W grze zawita także tryb Blitz, który będzie dostępny dopiero od połowy sezonu. W tym wypadku zmagania zostaną podzielone na rundy – pomiędzy poszczególnymi fragmentami starć będziemy wybierać różnych bohaterów, ale naładowana energia postaci oraz pojazdów będzie przenoszona. Kilka tygodni po rozpoczęciu sezonu znajdzie się także Photo Mode, dzięki któremu uczestnicy będą mogli robić zdjęcia, edytować je i dzielić się z innymi. Deweloperzy nie zapomnieli o kolorowych naklejkach, filtrach oraz ramkach.

Do Destruction AllStars dodana zostanie również pierwsza Przepustka Sezonowa nazwana „AllStar Pass”, która została wyceniona na 1000 Destruction Points – podczas 100 poziomów gracze zdobędą między innymi nowe skórki (dwie legendarne, jedną heroiczną), emotki, awatary oraz banery.

Sprawdźcie naszą recenzję Destruction AllStars.

Źródło: https://gamingbolt.com/destruction-allstars-season-one-starts-may-5th-blitz-mode-allstar-pass-and-more-detailed

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper