Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2021 21:16
Luca Disney+
789V

Luca na nowym zwiastunie. Pixar szykuje piękną animację

Disney opublikował drugi zwiastun „Luca”, czyli najnowszej animacji Pixara. Film nie wyląduje w kinach, ale zwiastun potwierdza, że nadciąga pięknie wyglądającą produkcja. Tytuł już wkrótce wyląduje na serwerach Disney+.

„Luca” to najnowsza animacja Pixar Animation Studios, czyli twórców między innymi „Toy Story”, „Auta”, „Potwory i spółka”, „Iniemamocni”, „Coco” czy też tegorocznego laureata Oscara „Co w duszy gra”.

Film w reżyserii Enrico Casarosa nie otrzyma swojej szansy, by podbić wielki ekran, ponieważ korporacja w ostatnich tygodniach potwierdziła, że „Luca” będzie dostępny wyłącznie w Disney+. Jest to zupełnie inne podejście względem między innymi „Czarnej Wdowy”, która zostanie udostępniona w kinach oraz na SVOD.

Najnowsza prezentacja jest w zasadzie podobna do pierwszego zwiastuna, ponieważ także i tym razem widzimy dwójkę bohaterów, którzy mają spory problem, bo chcą zaznać życia na powierzchni. Luca Paguro oraz Alberto Scorfano przeżyją ciekawą historię, która ma zainteresować szerokie grono odbiorców – Pixar powinien ponownie zapewnić opowieść z dobrym przesłaniem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: disney Disney+ Luca Pixar zwiastun