Mortal Kombat z klimatycznym porównaniem. Fatality w filmie i grach

Filmy/seriale
1685V
Mortal Kombat z klimatycznym porównaniem. Fatality w filmie i grach
Iza Łęcka | 28.04.2021, 10:17

W „Mortal Kombat” pojawiło się wielu ikonicznych bohaterów, którzy wykorzystują znane ataki oraz kończą pojedynki brutalnymi Fatality. Najnowsze porównanie ukazuje, jak twórcy filmu Warner Bros. poradzili sobie z odwzorowaniem charakterystycznych scen zawartych w grze NetherRealm Studios.

Wyczekiwany reboot „Mortal Kombat” zadebiutował w zeszłym tygodniu na HBO Max oraz w wybranych kinach. Mimo iż widowisko nie może pochwalić się zbyt dużą przychylnością recenzentów, bowiem zgarnęło raczej niskie oceny, widzowie ciepło przyjęli powrót marki i chętnie powrócili do kin. W pierwszy weekend od premiery obraz w reżyserii Simona McQuoida zarobił 22,5 mln dolarów, co w obliczu pandemicznej rzeczywistości i ograniczonej działalności sieci kin stanowi bardzo dobry rezultat. Pozytywny odzew ze strony odbiorców może zwiastować rozwój nowej serii.

Przed debiutem filmu udostępniono jedno Fatality, które potwierdziło, że twórcy „Mortal Kombat” mocno inspirowali się tytułami NetherRealm Studios, tymczasem stworzono następne porównanie ukazujące kilka znanych wykończeń. Autorzy zapewniali, że produkcja będzie „niezwykle krwawa i wierna grom”, a poniższy materiał zdecydowanie udowadnia, jak ekipa filmowa poradziła sobie z przeniesieniem pozycji na duży ekran.

[OSTRZEGAM PRZED SPOILERAMI]

Trzeba zdawać sobie sprawę, że poniższy filmik uwzględnia wiele zakończeń pojedynków, przez które dowiemy się, jak bohaterowie „Mortal Kombat” poradzili sobie w brutalnych starciach. Jeżeli czekacie na seans widowiska, ostrzegam przed niespodziankami.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper