Marvel otrzyma bijatykę od twórców Mortal Kombat i Injustice? NetherRealm Studios ma pracować nad nowym IP

Plotka
1265V
Marvel otrzyma bijatykę od twórców Mortal Kombat i Injustice? NetherRealm Studios ma pracować nad nowym IP
Wojciech Gruszczyk | 27.04.2021, 17:00

NetherRealm Studios od dłuższego czasu pracuje nad tajnym projektem, który według najnowszych plotek może zaskoczyć wielu graczy. Twórcy Mortal Kombat otrzymali podobno możliwość rozwijania bijatyki z bohaterami Marvela.

NetherRealm Studios od 2011 roku systematycznie wrzuca na rynek kolejne odsłony serii Mortal Kombat oraz Injustice. Według kalendarza w 2021 roku powinniśmy zagrać w bijatykę z bohaterami DC, ale możliwe, że deweloperzy rozwijają inne IP.

Daniel Richtman, informator zaznajomiony z planami między innymi Marvela, opublikował wiadomość dla swoich patronów – NetherRealm Studios ma pracować nad bijatyką w uniwersum Marvela. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, jednak tytuł podobno zadebiutuje na konsolach nowej generacji.

Insider już wielokrotnie zdradzał szczegóły, które następnie były potwierdzane przez między innymi Disney, więc może i tym razem ma rację? Jestem przekonany, że twórcy mają wszystkie niezbędne narzędzia, by przygotować kapitalną bijatykę – w końcu z Injustice się udało.

Więcej szczegółów na temat planów NetherRealm Studios powinniśmy poznać na tegorocznym E3. Co ciekawe, w maju 2020 roku Ed Boon w wypowiedzi o nowym tytule wspomniał o... Mavelu:

"Mortal Kombat stał się standardem, prawie jak Marvel. Nie spodziewasz się, że ostatni film Marvela kiedykolwiek wyjdzie, one po prostu nadal będą powstawać. Nawet jeśli udało nam się z różnymi projektami, wiesz, stworzyliśmy gry z serii Injustice oraz inne tytuły, i pracujemy nad kolejnymi rzeczami, ale zawsze miło jest robić gry Mortal Kombat."

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-injustice-studio-working-on-a-marvel-fighting-game-says-insider-20210427

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper