Wiedźmin podbija Kickstarter. The Witcher Hybrid Dice ufundowane w 67 minut

News
2686V
Wiedźmin podbija Kickstarter. The Witcher Hybrid Dice ufundowane w 67 minut
Wojciech Gruszczyk | 27.04.2021, 14:00

Wiedźmin wciąż cieszy się gigantycznym zainteresowaniem na całym świecie, więc kolejne produkty licencjonowane przez CD Projekt RED osiągają duży sukces. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są kości – The Witcher Hybrid Dice zebrało już ponad 577 tysięcy zł na Kickstarterze.

Gry z serii Wiedźmin ponownie osiągnęły wyśmienity wynik, a wielu graczy wyczekuje już na planszówkę Wiedźmin: Stary Świat – dzisiaj mieliśmy okazję sprawdzić gameplay, a akcje crowdfundingowe tytułu wystartują już w przyszłym miesiącu.

Teraz jednak gigantycznym zainteresowaniem cieszą się kości z Wiedźmina. The Witcher Hybrid Dice zostało przygotowane przez Q-WorkShop i gracze mogą zdecydować się na różne wersje produktu – połączenie metalu z drewnem lub plastiku z kompozytem.

Najtańszy zestaw kosztuje 24 dolary, a najdroższy aż 349 dolarów – co ciekawe nie brakuje chętnych, którzy decydują się wydać pieniądze na taką propozycję. Pierwsza partia kości trafi do klientów w grudniu 2021 roku, a druga została zaplanowana na maj 2022 roku.

Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie, a warto zaznaczyć, że autorzy zapewniają klientom możliwość wyboru – firma przedstawiła wszystkie szczegóły i projektanci zadbają, by gracze otrzymali w swoje ręce kości spełniające ich oczekiwania.

Już teraz The Witcher Hybrid Dice zainteresowało się ponad 1600 graczy, którzy wpłacili ponad 577 tysięcy zł.

Źródło: www.kickstarter.com/projects/q-workshop/the-witcher-hybrid-dice/description

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper