Iza Łęcka Iza Łęcka 27.04.2021 11:36
PS5 Sony PlayStation 5
4552V

PS5 z nową aktualizacją. Sony ponownie ulepsza PlayStation 5

Sony właśnie wydało nową aktualizację do PS5, która pozwoli klientom komfortowo cieszyć się najnowszą konsolą japońskiego przedsiębiorstwa. Gracze nie mogą jednak spodziewać się rozbudowanej listy zmian - w tym wypadku mowa o klasycznej „stabilności”.

W połowie miesiąca posiadacze PlayStation 5 doczekali się sporej aktualizacji, która wprowadzała kilka znaczących zmian - wśród nich warto wymienić między innymi zmianę ustawień HDR w produkcjach, które nie obsługują funkcji, czy ograniczenie głośności konsoli. Inżynierowie Sony nie zapomnieli również o usprawnieniach dotyczących kontrolera DualSense.

Obecnie Sony Interactive Entertainment opublikowało aktualizację systemu PlayStation 5, która została oznaczona adnotacją „21.01-03.10.00”. Nie jest to jednak firmware oferujący użytkownikom wiele nowych funkcji czy rozbudowujący możliwości systemu. 

Patch notes potwierdza, że tym razem możemy liczyć wyłącznie na „poprawę wydajności systemu”.

Śmiało można podejrzewać, że najnowszy patch zajmuje się rozwiązaniem drobnych niedogodności, jakie pojawiły się po opublikowaniu ostatniego firmware. Nie jest żadną niespodzianką, że po okazałych zmianach gracze zgłaszają mniejsze bugi, więc producenci konsol naprawiają je, oferując dodatkowe łatki.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-system-update-21-01-03-10-00-out-now-does-what-youd-expect/

Tagi: PlayStation playstation 5 ps5 Sony