Iza Łęcka Iza Łęcka 27.04.2021 07:00
Lost Soul Aside - bohater gry
1877V

Lost Soul Aside robi ogromne wrażenie. Gameplay pokazuje dynamiczną rozgrywkę z PS5

Chińskie studio Ultizero Games przypomniało o swojej produkcji poprzez długi i intensywny fragment rozgrywki. Lost Soul Aside może okazać się jedną z niespodzianek tegorocznego kalendarza Sony. Zobaczcie gameplay.

Pierwszy raz o Lost Soul Aside wspominaliśmy w 2016 roku. W tamtym czasie nad produkcją pracował wyłącznie jeden twórca i choć obecnie zespół rozwijający grę również nie imponuje skalą (mowa o 29 deweloperach), to pozycja ponownie może zachwycić dynamiczną akcją.

Yang Bing od czasu dołączenia do China Hero Project systematycznie prezentuje grę, która zbiera pochwały od graczy. Twórca wspominał otwarcie o inspiracji między innymi serią Devil May Cry i jak się okazuje – jego zespół nawiązał współpracę z kompozytorem DMC 5. Cody Matthew Johnson opracuje udźwiękowienie do tytułu.

Najnowszy gameplay pokazuje Lost Soul Aside w wersji na PlayStation 5, lecz tytuł zmierza jeszcze na PlayStation 4. Na rozgrywce zobaczycie dynamiczną akcję, podczas której główny bohater ma okazję rywalizować między innymi z jednym z bossów – na uwagę zasługuje szybkość pojedynków. 

Lost Soul Aside miało zadebiutować na rynku w 2020 roku, jednak studio potrzebowało dodatkowego czasu na dokończenie prac. Wydaje się niezwykle prawdopodobne, że już wkrótce poznamy ostateczną datę premiery.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bing Yang gameplay Lost Soul Aside ps4 PS5 Sony Ultizero Games