Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2021 20:42
Resident Evil 3 The Lord of the Necropolis
1207V

Resident Evil 3 The Lord of the Necropolis udostępnione za darmo. Wielka praca fana oferuje klasyczny gameplay

W przyszłym miesiącu na rynku pojawi się Resident Evil Village i właśnie z okazji nadejścia nowej gry Capcomu, jeden z fanów udostępnił Resident Evil 3 The Lord of the Necropolis. Jest to wielka modyfikacja do znanej produkcji, która podkręca poziom trudności i ma oferować bardzo klasyczne doświadczenie.

Resident Evil 3 The Lord of the Necropolis to wielka modyfikacja, która według twórcy ma prezentować rozgrywkę niczym Resident Evil 3: Director's Cut. Projekt proponuje graczom powrót do „survival horroru”, z którego jeszcze kiedyś słynęła seria.

Autor zajął się przebudową gry – dodał nowe funkcje, kolejnych wrogów, a nawet zadbał o wcześniej niedostępne zagadki. Łamigłówki mają „zwiększać strategiczną głębie produkcji”. Mod ma zachęcić graczy do bardzo rozważnej rozgrywki, ponieważ na każdym kroku zainteresowani mogą zostać skarceni za zbyt pochopne i nieprzemyślane działanie.

Rozbudowany Resident Evil 3 zapewnia również między innymi nowe zakończenia, kolejne przerywniki filmowe, nowe tryby (Easy Mode i New Game+), ale także odświeża elementy związane z orężem, przeciwnikami i Nemesisem.

Jeśli nie macie większych planów, to pliki Resident Evil 3 The Lord of the Necropolis pobierzecie ze strony moddb. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z Resident Evil Village oraz poznajcie szczegóły najnowszego dema.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/resident-evil-3-lord-of-the-necropolis-has-released-massive-mod-overhaul-of-the-og-game.414732/

Tagi: Resident Evil Resident Evil 3 Resident Evil 3 The Lord of the Necropolis