Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2021 14:03
Mortal Kombat Sub-Zero Joe Taslim
873V

Mortal Kombat Cinematic Universe? Aktor ma umowę na 4 filmy, ale czeka na pierwszy sukces

Warner Bros. ma duże plany dotyczące powrotu „Mortal Kombat”. Jeśli film osiągnie sukces, to widzowie mogą zobaczyć nie tylko „Mortal Kombat 2”, ale również „Mortal Kombat 3” i „Mortal Kombat 4”. Informację potwierdził Joe Taslim, który wciela się w Sub-Zero.

Już dzisiaj widzowie zobaczą „Mortal Kombat”. Film trafił do wybranych kin oraz HBO Max i niestety przynajmniej oficjalnie – Polacy nie mogą w łatwy sposób zobaczyć produkcji. Trudno również powiedzieć, czy sytuacja zmieni się w następnych tygodniach.

Na temat potencjalnej kontynuacji produkcji wypowiedział się Joe Taslim (Sub-Zero), który choć nie ma pewności, czy powstanie między innymi „Mortal Kombat 2”, to jednak aktor podpisał umowę aż na cztery filmy. Teraz wszystko zależy od sukcesu pierwszej odsłony:

„Nie wiemy, czy będziemy mieli sequel - trzymamy kciuki, że on powstanie. Jeśli ten [pierwszy film] odniesie sukces, może zrobimy więcej”.

Warner Bros. chce mieć najwidoczniej pewność, że jeśli „Mortal Kombat” odniesie sukces, to bez najmniejszych przeszkód wytwórnia będzie mogła przygotować kolejne produkcje. Jak wiadomo w tej sytuacji – firma nie będzie musiała mierzyć się z problemem znalezienia ekipy, a może bez przeszkód rozpocząć opracowywanie kolejnych filmów.

Jestem pewien, że wielu graczy ucieszyłoby się na „Mortal Kombat Cinematic Universe”, ale przynajmniej aktualnie wszystko zależy od sukcesu pierwszej historii.

Warto przypomnieć, że ostatnio mogliśmy zobaczyć sam początek filmu, a dzisiaj pojawiły się pierwsze oceny.

Źródło: https://www.ign.com/articles/warner-bros-planning-four-new-mortal-kombat-movies

Tagi: Joe Taslim Mortal kombat warner bros.