Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.04.2021 10:40
Chernobylite wreszcie z datą premiery na konsolach i PC! Efektowny zwiastun polskiej gry
2271V

Chernobylite wreszcie z datą premiery na konsolach i PC! Efektowny zwiastun polskiej gry

The Farm 51 informowało na początku roku, że na pełne wydanie Chernobylite poczekamy trochę dłużej. Wiemy już, kiedy tytuł zadebiutuje na rynku w finalnej formie.

Prace nad rozwijanie Chernobylite (gra dostępna jest aktualnie we Wczesnym Dostępie) dobiegają końca. The Farm 51 poinformowało nas, że tytuł pojawi się na rynku w lipcu 2021 roku.

Premiera w tym miesiącu ma się odbyć równocześnie na PS4, XOne i PC. Na początku roku polscy twórcy zapowiedzieli, że zawartość szykowana jako DLC finalnie trafi do Chernobylite w sklepowym wydaniu gry. Chodzi m.in. o dodatkowe lokacje i misje, które znacząco wydłużą czas zabawy.

Osoby, które obecnie bawią się w Chernobylite w formie Wczesnego Dostępu mogą już teraz pobierać aktualizację "The Final Stage", wprowadzającą wiele zmian i nowości do fabuły. Aktualizacja zapewnia przede wszystkim dostęp do ostatniego poziomu z gry. Na Steam tytuł można obecnie kupić z 20% rabatem.

Źródło: https://m.marketscreener.com/quote/stock/ALL-IN-GAMES-S-A-33326333/news/All-in-Games-S-A-nbsp-Chernobylite-is-coming-to-PC-and-consoles-33045300/

Tagi: Chernobylite The Farm 51