Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.04.2021 12:41
Farming Simulator 22 w zimowej aurze. Pierwszy zwiastun kontynuacji rolniczej marki
799V

Farming Simulator 22 w zimowej aurze. Pierwszy zwiastun kontynuacji rolniczej marki

Miłośnicy pracy na cyfrowej roli (a jest ich sporo!) mogą już wyczekiwać nowego wydania marki Farming Simulator.

To już oficjalne: Farming Simulator 22 nadciąga. Gra dorobiła się póki co tylko krótkiego teasera CGI - niestety na razie pozbawionego gameplayu. Wiadomo natomiast na pewno, że tytuł pojawi się na rynku w IV kwartale 2021 roku - równocześnie na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i na Stadii.

"Farming Simulator 22 nadjeżdża! W grze pojawią się pory roku, nowe mapy, nowe maszyny rolnicze i więcej atrakcji. Jesteście gotowi?" - głosi oficjalna zapowiedź gry.

Jedną z najważniejszych nowości w Farming Simulator 22 mają być 4 pory roku - gra ma zachwycić nas jesienną i zimową aurą. Autorzy zapowiadają też implementację ponad 400 różnych maszyn i narzędzi. Deweloperzy mówią też o ulepszonej grafice, działającej w oparciu o silnik GIANTS Engine 9. W przypadku wydania PC gra będzie wspierać DirectX 12. Szereg optymalizacji ma też zapewnić lepszą wydajność gry na konsolach (również last-genowych).

Już niedługo w Sieci ma się pojawić więcej informacji o nowościach w Farming Simulator 22. Czekamy! W naszej galerii czekają na was pierwsze screenshoty.

Tagi: