El Presidente rządzi od 20 lat. Jubileusz marki Tropico i promocja

News
474V
El Presidente rządzi od 20 lat. Jubileusz marki Tropico i promocja
Bartosz Dawidowski | 21.04.2021, 09:53

El Presidente rządzi już od 20 lat w Tropico, a Kalypso Media świętuje 20 rocznicę powstania swojej popularnej, strategicznej marki.

To już 20 lat dyktatorskich rządów na tropikalnych wyspach. Marka Tropico doczekała się przez 2 dekady aż sześciu wydań.

W związku z jubileuszem Kalypso Media obiecuje, że będzie przez pewien czas rozdawać darmową, cyfrową zawartość do wykorzystania w Tropico 6. Takie gratisowe bonusy mamy otrzymywać w trakcie kolejnych miesięcy.

Pierwszy gratis to wydarzenie, w trakcie którego na mapie gry pojawiają się piniaty w kształcie lamy. Po znalezieniu i rozbiciu ich otrzymamy nowe dekoracje, złotą rezydencję dla El Presidente i inne, mniejsze bonusy. Atrakcja dostępna jest na PS4, na XOne i PC (niestety nie na Switch)

Obecnie możemy skorzystać z dużej promocji na gry dostępne w marce Tropico. We wszystkich systemach cyfrowej dystrubucji Tropico 6 doczekało się 60% rabatu - m.in. na Steam, gdzie tytuł do 26 kwietnia kupimy za 80 zł. Z 50% upustem można też wyrwać dodatki do Tropic 6 - przykładowo Spitter i The Llama of Wall Street kosztują teraz 18 zł.

Źródło: własne

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych