Chivalry 2 na krwawym materiale. Twórcy uczą walczyć i przygotowują na betę

News
692V
Chivalry 2 na krwawym materiale. Twórcy uczą walczyć i przygotowują na betę
Wojciech Gruszczyk | 20.04.2021, 15:31

Premiera Chivalry 2 odbędzie się dopiero w czerwcu, ale deweloperzy przygotowują się na wielkie testy gry. Torn Banner Studios zadbało o materiał przeładowany walką, który bardzo dokładnie tłumaczy założenia pozycji.

Chivalry 2 zostało oficjalnie ujawnione w 2019 roku i teraz Torn Banner Studios przygotowuje się na wielką premierę. Ostatnio twórcy pokazywali frakcje oraz przedstawili szczegóły dotyczące konsolowych testów, a dzisiaj możemy sprawdzić bardzo ciekawy materiał.

Twórcy pokazują możliwości graczy, którzy w trakcie pojedynków będą wykorzystywać zróżnicowane bronie. Zwiastun przybliża wszystkie elementy pojedynków – od zwykłych ataków, po specjalne zdolności oraz oczywiście autorzy nie mogli zapomnieć o defensywnych ruchach, które w Chivalry 2 na pewno odegrają ważną rolę.

Jest to dobre przygotowanie, które może przydać się nie tylko przed nadciągającą betą, ale gracze sięgający po Chivalry 2 otrzymają tutaj komplet informacji – dzięki nim pierwsze chwile na serwerach będą na pewno dużo łatwiejsze.

Chivalry 2 może osiągnąć spory sukces, ponieważ pierwowzór został doceniony przez szeroką publikę, a w tym wypadku możemy liczyć na między innymi dopracowaną rozgrywkę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper