Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2021 14:30
EA Sports
1713V

Electronic Arts śmieje się z własnych serwerów. Gracze zostali zaskoczeni ruchami EA

Na mediach społecznościowych EA Play pojawiły się zabawne wiadomości, które zaskoczyły wielu graczy. Pracownicy usługi Electronic Arts porównują awarię Twittera do problemów z wydajnością serwerów EA. Nie często jesteśmy świadkami takich publikacji.

Gracze od lat wspominają o problemach serwerów Electronic Arts. Przy premierach wielkich, sieciowych tytułów pojawiają się niedogodności z działaniem innych pozycji. Sytuacja wciąż się powtarza, a fani serii FIFA nieustannie domagają się poprawy połączenia z rozgrywką i zapewnienia bezproblemowej gry.

W weekend awarię serwerów przeżywał Twitter, więc EA Play porównało sytuację do serwerów Electronic Arts:

Na wszystko odpowiedział główny kanał Elektroników, więc EA Play opublikowało dodatkową wiadomość – w tym wypadku firma wykorzystała znany gif, który często przesyłają gracze chcąc określić problemy EA.

Gracze zostali pozytywnie zaskoczeni działaniem pracowników Electronic Arts, ale nie brakuje również głosów, że takie informacje nie powinny pojawiać się na oficjalnych kanałach firmy, która ma wyraźny problem ze swoją infrastrukturą.

Warto przypomnieć, że w 2021 roku EA wrzuci na rynek dwie gry, które w dużej mierze będą opierać się na sieciowej rozgrywce – FIFA 22 i Battlefield 6.

Źródło: Twitter: EAPlay

Tagi: Battlefield EA Spots FIFA Electronic Arts fifa Twitter