Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.04.2021 10:15
It Takes Two ogromnym hitem na Steam. Ranking sprzedaży gier na platformie Valve
507V

It Takes Two ogromnym hitem na Steam. Ranking sprzedaży gier na platformie Valve

Pisaliśmy już o tym, że It Takes Two sprzedaje się doskonale w wydaniu na PS5. Znakomicie idzie też tytułowi na pecetach.

It Takes Two weszło do TOP 5 najczęściej sprzedawanych gier marca, wydanych na PS5, w USA. Wspaniale idzie też temu tytułowi w systemie cyfrowej dystrybucji Valve. W ostatnim tygodniu grze na Steam udało się wykręcić najwyższy wynik sprzedaży, wyprzedzając nawet takie hity jak Outriders, Valheim czy Monster Hunter: World - Iceborne.

Warto też zauważyć, na jaką potęgę wyrosła kosmiczna strategia Stellaris. Rozszerzenie Nemesis do tej gry osadzonej w klimatach science fiction sprzedaje się tak dobrze, że DLC uplasowało się na drugim miejscu rankingu Top 10 na Steam. W kulminacyjnym momencie dnia w Stellaris gra obecnie ponad 55 tysięcy osób jednocześnie, co jak na kilkuletnią produkcję jest rewelacyjnym rezultatem.

Warto przy okazji zwrócić na wysoką, czwartą pozycję Sea of Thieves, które jakby wróciło do łask graczy pecetowych. Tytuł notuje najlepsze wyniki sprzedaży i najwyższą pozycję w rankingu TOP 10 na Steam od długiego czasu (gra trafiła na platformę cyfrowej dystrybucji Valve w czerwcu 2020 roku).

Ranking sprzedaży gier na Steam (ostatni tydzień):

  1.     It Takes Two
  2.     Stellaris: Nemesis
  3.     Valve Index VR Kit
  4.     Sea of Thieves
  5.     Outriders
  6.     Valheim
  7.     Monster Hunter World: Iceborne
  8.     The Forest
  9.     Forza Horizon 4
  10.     Satisfactory

Źródło: https://gamerant.com/it-takes-two-steam-top-seller-april-2021/

Tagi: It Takes Two PC Steam stellaris