Metal Gear Solid Remake lub MGS Remaster już w tym tygodniu? Kolejny teaser sugeruje zapowiedź

Gry (plotka)
3649V
Metal Gear Solid Remake lub MGS Remaster już w tym tygodniu? Kolejny teaser sugeruje zapowiedź
Iza Łęcka | 19.04.2021, 08:19

Pojawiła się następna wiadomość zwiastująca ogłoszenie związane z serią Metal Gear Solid. Tajemniczy Tom Olsen wspomina o zarządzie, który ma „przygotowywać się na coś wielkiego”. Wielu graczy wyczekuje zapowiedzi ze strony Konami.

W zeszłym tygodniu główne konto Metal Gear na Twitterze podało dalej wiadomość tajemniczego Toma Olsena, który ma być „technikiem utrzymania w Big Shell”, czyli głównym miejscu akcji Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Na profilu postaci pojawiają się zdjęcia z gry Konami, a wśród obserwowanych kont są między innymi Hideo Kojima oraz japońskie studio.

Pojawienie się intrygującego bohatera nie zwiastuje jeszcze jakichkolwiek pewnych wiadomości, jednak warto zwrócić uwagę, że w zeszłym tygodniu na Twitterze Olsena wspomniano o ważnym spotkaniu, a jedna z ostatnich wypowiedzi sugeruje nadejście ogłoszenia. Magazyn zapełnia się coraz większą ilością pudełek:

„To dziwne ... Wokół jest dużo więcej pudełek niż zwykle. Zarząd musi wkrótce przygotować się na coś wielkiego!”

Co ciekawe, Tom Olsen odniósł się do rzekomych plotek łączących go z Konami, dementując je. Chociaż określił się jako wielkiego fana i chciałby wysłać do studia swoje CV, jest on zatrudniony przez Big Shell.

Mimo iż wszystkie wiadomości ze wspomnianego konta wzbudzają coraz większe emocje, akcja wydaje się być nietypowym, charakterystycznym dla całej serii, teaserem, który miałby przygotować graczy na nadciągającą prezentację. Nadal nie wiemy, co planuje Konami, choć w ostatnim czasie Japończycy są niezwykle aktywni – zapowiedzieli między innymi GetsuFumaDen: Undying Moon.

Według plotki studio już wcześniej szukało zewnętrznych deweloperów, którzy mogliby zająć się klimatycznym IP.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/04/weird_metal_gear_tweets_are_making_people_think_an_announcement_is_coming_next_week

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper