Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.04.2021 12:40
Genshin Impact na PS5 data
726V

Genshin Impact na PS5 jeszcze w tym miesiącu! Poznaliśmy datę premiery ulepszonej wersji gry

Ogromny hit od miHoYo zmierza na nową generację konsol od Sony. Pojawiły się oficjalne informacje, że tytuł trafi na PlayStation 5 jeszcze w tym miesiącu.

Genshin Impact to tytuł, który szturmem podbił serca wielu graczy. I prawdopodobnie bardzo mocno wynika to ze sprawiedliwego modelu free-2-play. Co więcej, projekt jest przecież cały czas aktualizowany i rozwijany o nowe możliwości, a to zachęca, aby spędzać z nim czas. Największą nowością była natomiast zapowiedź wersji na PlayStation 5, o czym informowaliśmy pod koniec marca.

Wtedy nie znaliśmy jednak nawet przybliżonej daty premiery tytułu i z wielu stron można było słyszeć nawet komentarze, że ta będzie miała miejsce dopiero w wakacje. Nic bardziej mylnego! Na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się specjalny wpis, który ogłasza, kiedy Genshin Impact trafi na PS5. Będzie to miało miejsce już 28 kwietnia, a więc za około 1.5 tygodnia!

I jest to zdecydowanie pozytywna informacja, bo chyba mało kto spodziewał się, iż dojdzie do tego tak szybko. Co więcej, wraz z wersją na next-geny, pojawi się również aktualizacja 1.5, która przyniesie naprawdę sporo nowości! Dostaniemy zadania, kolejne misje, więcej przeciwników oraz nowych przyjaciół. Nie mam cienia wątpliwości, że już pod koniec kwietnia do gry wróci cała masa osób. Wygląda na to, że naprawdę warto.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/04/16/genshin-impact-launches-on-ps5-april-28-brings-4k-support-enhanced-textures-and-more/

Tagi: Genshin Impact miHoYo