Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 21:13
Hellblade
1169V

Hellblade 2 podkręci realizm i zaoferuje bardziej dopracowane walki. Melina Juergens pokazała trening

Ninja Theory nie jest aktualnie gotowe do większej prezentacji Hellblade 2, ale możemy mieć pewność, że gra powstaje. Melina Juergens, która ponownie wcieli się w główną bohaterkę, postanowiła pokazać swoje przygotowania do pracy nad grą. Aktorka otrzymała wielkie wsparcie od C.C. Smiffa.

Senua's Saga: Hellblade II zostało zapowiedziane wraz z Xboksem Series X, ale musimy pamiętać, że Ninja Theory potrzebuje dużo czasu na stworzenie i dopracowanie gry. Microsoft aktualnie nie wspomina o pracy, ale od czasu do czasu deweloperzy publikują dzienniki, które potwierdzają, że prace nad pozycją trwają.

Dzisiaj jednak możemy sprawdzić zupełnie inny materiał – Melina Juergens opublikowała film, na którym aktorka potwierdza, że przygotowując się do pracy w Hellblade 2 rozpoczęła sporo treningów. Jej wsparciem okazał się C.C. Smiff, czyli nagradzany kaskader, który był odpowiedzialny za walki na miecze w „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” oraz w „Grze o tron”.

Twórcy Hellblade 2 mogą znacząco skorzystać z dużego zaangażowania Meliny, która postanowiła wykorzystać czas, by znacząco poprawić swoje umiejętności. Aktorka podkreśla, że nowa gra ma być znacznie bardziej realistyczna od pierwszej odsłony, więc zdecydowała się na rozbudowany trening, by Senua mogła odpowiednio reagować na wydarzenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Ninja Theory Senua's Saga: Hellblade II