Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2021 07:00
The Last of Us HBO - Gabriel Luna
1104V

W The Last of Us od HBO nie zabraknie Tommy'ego. Gabriel Luna zagra w serialu

Obsada „The Last of Us” została oficjalnie powiększona o kolejnego aktora. Gabriel Luna będzie trzecim głównym bohaterem i wcieli się w brata Joela. Mogliśmy się spodziewać, że Tommy'ego nie zabraknie w opowieści.

HBO oraz Sony nie potwierdziły ostatecznych szczegółów dotyczących rozpoczęcia prac na planie, tymczasem według udostępnionych informacji – już na początku lipca mają zostać przygotowane pierwsze sceny do serialu.

W oczekiwaniu na pierwszy klaps możemy powoli liczyć, iż już wkrótce zaprezentowana zostanie pełna obsada serialu „The Last of Us”. Na dobry początek potwierdzono, że Gabriel Luna („Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, 2 sezon „Detektyw”) wcieli się w Tommy'ego. Brata Joela nie mogło zabraknąć w opowieści, która przedstawia wydarzenia powiązane z pierwszą częścią The Last of Us.

Jak wiadomo już na początku roku potwierdzono, że Pedro Pascal i Bella Ramsey będą głównymi bohaterami historii.

W obliczu lipcowego rozpoczęcia prac, obecnie Craig Mazin („Czarnobyl”) oraz Neil Druckmann powinni finalizować przygotowanie scenariusza, który nie będzie bezpośrednim, prostym przeniesieniem fabuły The Last of Us na kilka odcinków. Twórcy zapowiedzieli, że niektóre wydarzenia w produkcji zostaną przedstawione inaczej niż miało to miejsce w przypadku uznanej gry.

Źródło: https://deadline.com/2021/04/gabriel-luna-the-last-of-us-cast-tommy-hbo-series-video-game-1234735380/

Tagi: hbo serial the last of us The Last of Us HBO