Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2021 17:30
Nintendo Indie World
701V

Nintendo Indie World zaprezentuje nowe gry na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami pokaz Nintendo

Jesteście gotowi na kolejną serię gier zmierzających na Nintendo Switcha? Japończycy zapraszają na Nintendo Indie World, podczas którego zobaczymy szereg produkcji przygotowanych dla hybrydowej konsoli Big N. Zapraszamy do wspólnego oglądania pokazu.

Nintendo ma za sobą kilka głośnych premier, ale Japończycy wciąż trzymają asy w rękawie. W następnych miesiącach na Nintendo Switchu zadebiutują kolejne bardzo ciekawe produkcje AAA, ale korporacja nie zapomina o wsparciu deweloperów third-party.

To właśnie z tego powodu o godzinie 18:00 rozpocznie się kolejny Nintendo Indie World. Nie będzie to wielka impreza, podczas której zobaczymy dziesiątki nowych tytułów – firma stawia na 20-minutowe show. Na imprezie na pewno nie zabraknie ciekawych gier, ale raczej nikt nie powinien oczekiwać na szereg wysokobudżetowych hitów.

Już teraz zapraszamy naszą społeczność do oglądania pokazu i standardowo na portalu wrzucimy stosowne podsumowanie. Trudno powiedzieć, na jakie propozycje możemy liczyć, ale na pewno warto poświęcić kilka minut, by spojrzeć na nowe gry.

Nintendo jest jedną z ekip, która pojawi się na E3, więc możemy liczyć na pokaz dużych produkcji na cyfrowym wydarzeniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo Nintendo Indie World Nintendo Switch Switch