Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.04.2021 12:23
warframe
842V

Warframe dla Xbox Series X|S. Duże ulepszenia graficzne na konsolach Microsoftu i nowości w aktualizacji

Hit free-to-play doczekał się wreszcie wzbogaconego wydania dla Xbox Series X i Xbox Series S. Sprawdźcie, jakie nowości czekają na graczy w najnowszej aktualizacji Warframe.

Warframe wzbogaciło się na Xbox Series X/S przede wszystkim o tryb 60 fps w rozdzielczości 4K. Deweloperzy zapewniają również, że dzięki aktualizacji Call of the Tempestarii otrzymujemy na nowych konsolach Microsoftu znacznie krótsze loadingi, ulepszone renderowanie tekstur i doskonalszy system dynamicznego oświetlenia.

"Większy, piękniejszy i lepszy, niż kiedykolwiek wcześniej. Zanurz się w ulepszonym systemie oświetlenia, 60 fps i ciesz ze znacznie krótszych loadingów. Wszystko w aktualizacji Call of the Tempestarii w Warframe" - głosi oficjalna notka dołączana do plików.

Nowości czekają też na posiadaczy innych platform. Warframe wzbogaciło się dzięki Call of the Tempestarii o nowe misje, obszary do eksploracji i przede wszystkim o świeży warframe, zwany Sevagothem. Wszystkie szczegóły o aktualizacji czekają na was tutaj.
Tagi: Digital Extremes Warframe