Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2021 15:28
Nintendo Switch Lite Niebieski
937V

Nintendo Switch Lite w nowym kolorze. Japończycy ujawniają datę premiery niebieskiej konsoli

Nintendo właśnie zapowiedziało nową wersję Nintendo Switcha Lite. Urządzenie będzie dostępne już w maju i teraz możemy sprawdzić prezentację konsoli. Firma zdecydowała się na niebieski kolor, który pewnie trafi w gust niektórych klientów.

Nintendo Switch Lite zostało zapowiedziany 10 lipca 2019 roku i już 20 września 2019 roku odbyła się premiera konsoli na całym świecie. Urządzenie od początku było dostępne w żółtym, szarym oraz turkusowym kolorze, a właśnie zapowiedziano kolejną wersję.

Teraz Japończycy postawili na sprzęt w niebieskim kolorze i premiera nowego Nintendo Switch Lite odbędzie się 21 maja. Klienci ponownie zapłacą 199,99 dolarów. Jak podkreśla samo Nintendo – w tym samym dniu trafi na rynek nowa wersja gry Miitopia, ale nie możemy liczyć, że tytuł zostanie dodany do pakietu.

Warto jednak przypomnieć, że według plotek – jeszcze w 2021 roku na rynku ma pojawić się mocniejszy model Nintendo Switcha. Możemy jednak przypuszczać, że Japończycy kolejny raz zdecydują się na wspieranie dwóch wersji urządzenia (Lite i Pro).

Co sądzicie o tej propozycji?

Tagi: Nintendo nintendo switch Nintendo Switch Lite