Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2021 14:01
NieR Automata
620V

NieR Automata otrzyma aktualizację na Steam. Wyciekło darmowe DLC do NieR Replicant

PlatinumGames potwierdziło zaskakującą wiadomość. Po ponad trzech latach od premiery, NieR Automata otrzyma aktualizację na Steam. Twórcy powinni naprawić wiele problemów gry. Jednocześnie w sklepie Microsoftu pojawiły się szczegóły darmowego DLC do NieR Replicant.

NieR Replicant już wkrótce trafi na rynek (sprawdźcie nasze pierwsze wrażenia), więc fani mogą przygotowywać się na odświeżoną historię. PlatinumGames zdaję sobie sprawę, że obie gry są ze sobą mocno połączone, więc deweloperzy najwidoczniej chcą wykorzystać okazję i zajmą się usprawnieniem NieR Automata.

Deweloperzy wydali krótki komunikat, że NieR Automata na Steam otrzyma aktualizację – twórcy pracują nad patchem, ale nie otrzymaliśmy szczegółów, którymi niedogodnościami zajmą się deweloperzy. Możemy mieć nadzieję, że studio wykorzysta wiele opinii zwrotnych od fanów i wyeliminuje największe błędy oraz dopracuje optymalizację.

Już wcześniej autorzy wspominali o pracy nad DLC do NieR Replicant i szczegóły dodatku trafiły do sklepu Microsoftu. Gracze pobiorą bezpłatne rozszerzenie zawierające 4 stroje i 4 rodzaje broni – co ciekawe w niektórych fabularnych scenach ta zawartość nie będzie wykorzystana.

„4 YoRHa to bezpłatna zawartość do pobrania.

Skorzystaj z 4 kostiumów i 4 rodzajów broni z NieR:Automata w NieR Replicant ver.1.22474487139...

*W związku z fabułą gry, zawartość ta może nie być grywalna podczas niektórych scen.
*Do użycia tej zawartości konieczny jest zakup pełnej wersji gry (sprzedawanej osobno). Przed użyciem zaktualizuj też grę do najnowszej wersji.”

Źródło: Twitter: NieRGame, ALumia_Italia

Tagi: NieR: Automata PlatinumGames Square Enix