Iza Łęcka Iza Łęcka 13.04.2021 07:36
Xbox Game Pass PC
1328V

Xbox Game Pass na PC promowany przez Microsoft. Gracze otrzymali dostęp do ponad 100 cenionych gier

Microsoft nie traci czasu i ponownie wspomina o rozbudowanej bibliotece Xbox Game Pass. Amerykanie opracowali zwiastun potwierdzający nowe tytuły, które zasiliły usługę na PC. Gracze mogą zapoznać się z wieloma uznanymi produkcjami.

Katalog Xbox Game Pass różni się w zależności od platform, tymczasem obecnie na komputerach osobistych użytkownicy otrzymują dostęp do 258 produkcji. Microsoft pragnie dokładnie przedstawić różnorodność tytułów, dlatego dzisiaj możemy przyjrzeć się nowemu zwiastunowi.

Xbox Game Pass na PC został powiększony o „ponad 100 ikonicznych gier”, wśród których można wyróżnić marki Bethesdy, pozycje Square Enix oraz mocne IP Electronic Arts. Dynamiczny materiał ukazuje znakomite produkcje, wśród których łatwo wyróżnić nowe przygody pokroju DOOM Eternal, Yakuza 6 i Star Wars Jedi: Upadły zakon, ale również starsze, cenione propozycje, przykładowo The Elder Scrolls V: Skyrim czy The Evil Within.

Zestawienie jest przeładowane interesującymi grami, choć nie możemy zapomnieć, że katalog Xbox Game Pass wciąż rośnie – Microsoft zaoferował już pierwsze tytuły z kwietnia, tymczasem kolejne zostaną ujawnione w następnych dniach. Coraz więcej mówi się także o dołączeniu Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 do abonamentu już w dniu premiery.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox xbox game pass