Iza Łęcka Iza Łęcka 12.04.2021 12:02
PS5 konsola Sony
5228V

PS5 wróciło do sprzedaży. 776 sztuk PlayStation 5 w dwóch zestawach

Najnowsza konsola Sony jest ponownie możliwa do nabycia. Gracze mogą wybrać urządzenie w specjalnych zestawach, ale jak zawsze najlepiej nie odkładać zakupów na później. Obecnie przygotowano zestawy między innymi z The Last of Us 2 lub Call of Duty Black Ops Cold War.

W Polsce systematycznie pojawiają się wersje kompletów z PlayStation 5, tymczasem najnowszą ofertę przygotowało Allegro. Znany sklep, za sprawą oficjalnego konta, proponuje dwa pakiety – w obu przypadkach do zdobycia jest konsola z napędem. 

Pierwsza propozycja zawiera trzy gry (The Last of Us 2, Spider-Man Miles Morales oraz Demon's Souls), natomiast druga uwzględnia dwie produkcje (Cyberpunk 2077 i Call of Duty Black Ops Cold War). Każda oferta posiada również kod, dzięki któremu przez 90 dni będziemy korzystać z PlayStation Plus. Warto przypomnieć, że aktualnie w abonamencie Sony udostępniono między innymi Oddworld: Soulstorm.

Nadal nie wiemy, kiedy w sklepach zawitają PlayStation 5 bez dołączonych gier, akcesoriów czy zdrapek, jednak trzeba przyznać, że regularnie pojawiają się okazje, by sięgnąć po sprzęt Sony. Szkoda jedynie, że przedstawione ceny niekoniecznie zachęcają do zakupów.

PS5 w dwóch zestawach:

Źródło: Allegro

Tagi: PlayStation playstation 5 PS5 Sony