Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.04.2021 10:30
WWE 2K powrót
871V

WWE 2K22 ujawnione na Wrestlemanii! Powrót serii zapowiedziany na krótkim filmiku

Po roku przerwy od głównej serii, 2K Games powraca z kolejną odsłoną gry o najpopularniejszej organizacji zapaśniczej na świecie - World Wrestling Entertainment. 

2K Games nie może pochwalić się sukcesami ostatnich lat, jeśli chodzi o ich serię ukazującą się pod sztandarem World Wrestling Entertainment. Po kompromitującej premierze i tragicznej sprzedaży WWE 2K20, twórcy postanowili zrobić rok przerwy. Aby jednak nie zostawić fanów z pustymi rękoma, wydano w tym czasie WWE 2K Battlegrounds, które jednak okazało się podobnie nieudane

Wygląda jednak na to, że podczas pierwszego roku przerwy od pełnoprawnych odsłon w historii, 2K Games bynajmniej nie próżnowali. Podczas trwającej obecnie WrestleManii XXXVII (największe wrestlingowe wydarzenie roku) zaprezentowano krótki teaser nadchodzącej odsłony - WWE 2K22. Trzydzieści sekund materiału poświęcono na jednego sportowca - Reya Mysterio, którego bez wątpienia można już nazwać legendą tej dyscypliny. 

Jedno jest pewne - ekipa twórców musi się nieźle postarać, bo dwie wtopy z rzędu to zdecydowanie za dużo. Seria od jakiegoś czasu nie prezentowała należytego poziomu, więc pozostaje mieć nadzieję, że jeśli już zamierzają wrócić, to z przytupem. Materiał wideo stał pod znakiem hasła "It Hits Different" i oby tak było. Niestety wciąż nie znamy daty premiery, ani choćby przybliżonego jej terminu, ale można się spodziewać, iż będzie to miało miejsce jeszcze w tym roku. 

Źródło: https://www.psu.com/news/wwe-2k22-gets-first-brief-teaser-trailer-at-wrestlemania/

Tagi: 2K Games Visual Concepts WWE 2K20