Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 19:54
Ghost Recon: Breakpoint
1006V

Ghost Recon Breakpoint będzie dalej rozwijany. Ubisoft zapowiada nowości

Ubisoft potwierdził chęć rozwoju Ghost Recon Breakpoint i produkcja w 2021 roku otrzyma nową zawartość. Gracze mogą liczyć na kolejne rozszerzenia, dzięki którym śmiałkowie wyruszą na misje oraz zmierzą się z następnymi przeciwnikami.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint trafił na rynek w 2019 roku, ale produkcja w dniu premiery mierzyła się z dużymi problemami. Ubisoft zapowiedział wielką naprawę gry i w następnych miesiącach do tytułu trafiło wiele ważnych aktualizacji. Zespół słuchał fanów, rozwijał pozycję i twórcy mają kolejne dobre informacje dla graczy.

„Po ekscytującym roku, pełnym aktualizacji i ulepszeń gry, z radością ogłaszamy, że w roku 2021 będziemy nadal dostarczać wam nową zawartość do Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint!”

Deweloperzy przypominają, że w ostatnich miesiącach dodali do pozycji szereg nowości (wabienie pociskiem, najczarniejsza z nocy, eksploracja Golem Island czy modyfikatory świata) i autorzy jednocześnie podkreślają, że zaoferowali zainteresowanym wszelkie narzędzia, by Ghost Recon Breakpoint spełniał potrzeby i oczekiwania.

Fani mogą szykować się na ciekawe nowości:

„Będziemy nadal pracować nad nowymi elementami gry i chcemy w nadchodzących miesiącach zaoferować wam naprawdę ciekawe treści. Kształtujemy przyszłość gry w oparciu o wasze uwagi, dodając przy tym kilka niespodzianek!”

Gracie jeszcze w Ghost Recon Breakpoint? Warto zwrócić uwagę, że jest to druga produkcja Ubisoftu, która będzie nadal rozwijana w 2021 roku. Wcześniej studio potwierdziło chęć pracy nad The Division 2.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft