Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 21:15
Hot Wheels Unleashed
904V

Hot Wheels Unleashed na zwiastunie i rozgrywce. Małe samochody wkraczają na areny

Milestone właśnie zaprezentowało pierwszy materiał z Hot Wheels Unleashed. Produkcja zainteresuje fanów szybkiej jazdy, podczas której każdy zakręt będzie miał olbrzymie znaczenie. Zobaczcie rozgrywkę z wyścigów.

Hot Wheels Unleashed na początku wyciekło w sklepie Microsoftu, później otrzymaliśmy pełną zapowiedź, a teraz możemy sprawdzić zwiastun oraz gameplay. Tytuł włoskiego studia Milestone może okazać się strzałem w dziesiątkę dla graczy, którzy przez lata zbierali (lub może nadal to robią?) małe samochodziki, ponieważ także i w tym wypadku otrzymamy możliwość stworzenia swojego garażu.

Rozgrywka w Hot Wheels Unleashed wygląda bardzo dynamicznie, a dzięki edytorowi tras możemy mieć pewność, że w pozycji nie zabraknie widowiskowych wyścigów. Twórcy stawiają na w pełni zręcznościową zabawę, ale biorąc pod uwagę wykorzystaną licencję – można w zasadzie powiedzieć, że był to naprawdę dobry ruch.

Wyścigi Milestone prezentują się bardzo przyjemnie, a warto pamiętać, że premiera odbędzie się już 30 września. Tytuł zmierza na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hot Wheels Unleashed Milestone