Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.04.2021 11:32
Nadciągają nowe smartfony Xperia. Motywy związane z PlayStation 5 w reklamach Sony
1008V

Nadciągają nowe smartfony Xperia. Motywy związane z PlayStation 5 w reklamach Sony

Jeszcze kilka dni temu spekulowaliśmy czy Sony zaprezentuje podczas swojej konferencji 14 kwietnia swój nowy flagowy smartfon. Teraz jest to już pewne.

Sony opublikowało krótkie teasery, zapowiadające nowe smartfony z serii Xperia. Zapewne chodzić będzie o modele Sony Xperia 1 III oraz Xperia 10 III. Urządzenia mają zostać ujawnione już 14 kwietnia.

Co ważne z naszej perspektywy - Sony podkreśla w poniższych reklamach swój związek z branżą gier. W filmikach pojawiają się motywy związane z marką PlayStation - m.in. fragmenty gameplayu z kontynuacji Horizon Zero Dawn czy ujęcia przedstawiające PS5.

Ważnymi atrybutami nowych smartfonów będą też zaawansowane możliwości fotograficzne. Czy tak mocne, jak w przypadku Xiaomi Mi 11 Ultra, to się oczywiście okaże (przypominam, że Xiaomi twierdzi, że model smartfona Mi 11 Ultra wykonuje lepsze zdjęcia od "profesjonalnych aparatów" Sony).

Do ujawnienia nowych smartfonów Xperia dojdzie 14 kwietnia. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:30 a wydarzenie będzie transmitowane na żywo.


Źródło: YouTube/Sony

Tagi: Sony sony xperia xperia