Iza Łęcka Iza Łęcka 08.04.2021 12:11
Atomówki
5888V

Atomówki na pierwszych zdjęciach z planu. Zaprezentowano bohaterki w strojach

Rozpoczęły się prace nad aktorską wersją „Atomówek”. Znana kreskówka powróci w niespodziewanej formie, a dzisiaj możemy sprawdzić, jak będą prezentować się odtwórczynie ról Bójki, Bajki i Brawurki. Widzowie po raz pierwszy mogą przyjrzeć się aktorkom w charakterystycznych strojach.

Przygotowania do aktorskiego serialu „Atomówki” rozkręciły się na dobre. W pierwszej połowie marca The CW zamówiło pilotażowy odcinek produkcji, a widzowie mogli poznać wstępne założenia fabuły oraz odtwórczynie głównych ról. Kilka dni temu potwierdzono, kto wcieli się w Profesora Atomusa, tymczasem już teraz Chloe Bennet (Bójka, znana z „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”), Yana Perrault (Brawurka, piosenkarka) oraz Dove Cameron (Bajka, znana z „Liv i Maddie”) trafiły na plan, gdzie przystąpiono do kręcenia wstępnego odcinka.

Redakcji TMZ udało się uwiecznić pierwszy wizerunek bohaterek i nie ulega wątpliwości, że ich prezentacja jest dość specyficzna. Trzeba wziąć pod uwagę, że aparycja postaci zostanie dopracowana w postprodukcji, choć aktorska wersja „Atomówek” może nie bez powodu wzbudzać mieszane reakcje wśród sympatyków pierwowzoru. Jak na razie samo ogłoszenie cieszyło się jednak ogromnym odzewem wśród widzów.

The CW ma plan i po pilotażowym odcinku podjęta zostanie decyzja o realizacji całego sezonu. Już pierwszy zwiastun powinien odpowiedzieć na pytanie, czy warto zainteresować się powracającą marką.

Źródło: https://www.tmz.com/2021/04/07/powerpuff-girls-actors-filming-on-set-in-costume-blossom-flying-chloe-bennet/

Tagi: Atomówki serial the cw