Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2021 12:30
Donald Faison jako Profesor Atomus
2488V

Atomówki w aktorskiej wersji z kolejnym znanym nazwiskiem. Wiemy, kto wcieli się w Profesora Atomusa

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, poznaliśmy kolejnego aktora, który wystąpi w jednej z głównych ról najnowszego serialu live-action o Atomówkach. W Profesora Atomusa wcieli się Donald Faison.

Na początku marca dostaliśmy głośną informację na temat tego, że popularna kreskówka "Atomówki" doczeka się aktorskiej wersji. Stacja The CW, która będzie odpowiadać za produkcję serialu, oficjalnie poinformowała o planach i zdradziła, kto wcieli się w trzy główne role. Będą to Chloe Bennet, Rana Perrault oraz Dove Cameron. Mówimy się o całkiem znanych nazwiskach. 

A jeszcze bardziej rozpoznawalny jest aktor, który wcieli się w "ojca" dziewczynek, a więc Profesora Atomusa. Będzie nim bowiem Donald Faison! Mężczyzna jest najbardziej znany z głównej roli w serialu „Scrubs”, w którym występował przez całe dziewięć sezonów. Obecnie razem z Zachiem Braffem prowadzi  podcast „Fake Doctors, Real Friends”. Wcześniej miał okazję występować w wielu produkcjach związanych z medycyną. 

Przy okazji nowego członka obsady, warto poinformować także, że w międzyczasie zmieniono oficjalną nazwę serialu. Teraz, w oryginale, zamiast "Powerpuff Girls", zostanie samo "Powerpuff". Nie sądzę jednak, by miało to jakiekolwiek znacznie w kontekście nazwy, pod którą marka znana jest w naszym kraju. Jak wypadnie pod kątem realizatorskim? O tym przekonamy się za jakiś czas, albowiem wciąż nie znamy nawet przybliżonej daty premiery pierwszego odcinka 

Donald Faison i Profesor Atomus

Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/powerpuff-girls-pilot-cw-donald-faison-professor-utonium-1234940894/

Tagi: Atomówki Donald Faison Powerpuff Girls Profesor Atomus