Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.04.2021 09:55
Fishkeeper to symulator domowego akwarium. Gameplayowy zwiastun od polskiego studia
753V

Fishkeeper to symulator domowego akwarium. Gameplayowy zwiastun od polskiego studia

Deweloperom indie nie kończą się ciekawe i zwariowane pomysły. Tym razem motywem przewodnim gry jest... prowadzenie własnego akwarium.

W Sieci właśnie wystartowała akcja zbiórki pieniędzy dla projektu Fishkeeper, w którym zajmujemy się rozbudową i utrzymywaniem wielkiego, domowego akwarium.

Krakowskie studio Blinkclick Games twierdzi, że Fishkeeper łączy motywy z gry ekonomicznej i symulatora. Tytuł oddaje w realistyczny sposób zachowania wielu gatunków ryb, ślimaków, rozgwiazd i innych podwodnych stworów, które możemy kupować i rozmnażać w naszym zbiorniku.

Krakowski zespół zapewnia również, że gra będzie się doskonale sprawdzać, jako relaksujący tytuł - nasze akwarium możemy zwiedzać w miniaturowym batyskafie, przy okazji czyszcząc zabrudzenia wody.

Projekt możecie wesprzeć tutaj, na Kickstarterze. Polskie studio potrzebuje 228 tysięcy złotych, by dokończyć swój projekt. Fishkeeper trafi w pierwszej kolejności na PC (pod koniec 2021 roku). Później na rynku mają się pojawić również porty konsolowe.

Tagi: fishkeeper kickstarter polska