Iza Łęcka Iza Łęcka 08.04.2021 07:35
Edge of Eternity
1129V

Edge of Eternity ma datę premiery. „Hołd dla kultowych jRPG-ów” trafi na konsole i do Game Passa

Pod koniec 2018 roku Edge of Eternity trafiło do programu Wczesnego Dostępu na Steam, tymczasem po ponad dwóch latach prac wskazana została ostateczna data premiery. Twórcy potwierdzili również konsolowe wydanie i zapowiedzieli debiut w Xbox Game Pass.

 

Pierwszy raz o Edge of Eternity pisaliśmy już w 2015 roku, jednakże dopiero w 2018 roku pozycja znalazła się w programie Wczesnego Dostępu na Steam. Od tego czasu tytuł był rozwijany przez Midgar Studio, które korzystało z rad społeczności – produkcja zebrała dobre opinie na platformie Valve (81% z 1634 tekstów jest pozytywnych).

Już teraz Edge of Eternity oferuje 6 z 7 rozdziałów, które zapewnią ponad 40 godziny rozgrywki. W trakcie historii gracze mogą dołączyć do zespołu 6 towarzyszy, zmierzą się z 14 bossami oraz sprawdzą 5 lochów. Ostatni etap historii zwiastuje dodatkowe 20 godzin zabawy.

Deweloperzy są w końcu gotowi na kolejny krok – 8 czerwca odbędzie się premiera Edge of Eternity na komputerach osobistych, natomiast pod koniec roku produkcja trafi także na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PlayStation 4 i Xboksa One. Autorzy potwierdzili także dołączenie gry do katalogu Game Passa.

„Mamy przyjemność ogłosić, że 8 czerwca gra zostanie wydana na PC! Gra będzie wciąż aktualizowana, aż do wydania ostatecznego. A ponieważ dobre wieści nigdy nie przychodzą pojedynczo: pod koniec roku Edge Of Eternity będzie dostępne na PS4/5 + Xbox One/Series + GamePass”.

Źródło: https://wccftech.com/edge-of-eternity-pc-release-date-ps4-xbox-series-x-s-game-pass/

Tagi: Dear Villagers Edge of Eternity Midgar Studio Xbox Game Pass