Cyberpunk 2077 może otrzymać nowy, fabularny wątek z Panam? Twórcy mogą rozbudować romans

Gry (plotka)
3324V
Cyberpunk 2077 może otrzymać nowy, fabularny wątek z Panam? Twórcy mogą rozbudować romans
Wojciech Gruszczyk | 07.04.2021, 18:20

Najnowsza aktualizacja do Cyberpunk 2077 zawiera ponad 500 poprawek do produkcji, ale gracze natrafili także na nowe dialogi, które sugerują bardzo ciekawą sytuację. W grze może pojawić się rozbudowany wątek z Panam i według sugestii fanów – deweloperzy mogli skorzystać z opinii zwrotnych, by zaoferować graczom rozszerzoną opowieść.

CD Projekt zaprezentował plany na najbliższe miesiące, ale niestety wciąż nie poznaliśmy szczegółów dotyczących rozwoju Cyberpunka 2077. Twórcy mogą skupić się na dalszych poprawkach gry, jednak bardzo możliwe, że rozpoczęto już przygotowanie nowej zawartości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze dotarli do ciekawej informacji – patch 1.2 wprowadza szereg nowych dialogów dla Panam. Jak wiadomo postać mogła związać się z V, ale przedstawione informacje sugerują, że deweloperzy postanowili rozbudować ten wątek.

Gracze prawdopodobnie otrzymają rozszerzony wątek z postacią – kobieta chce między innymi rozmawiać na temat Jackiego, jest chętna na bliskie spotkania z V oraz wysyła mu „gorące” zdjęcie.

Trudno powiedzieć, dlaczego teraz pojawiły się te szczegóły, lecz możemy podejrzewać, że twórcy małymi krokami starają się powiększyć zawartość Cyberpunka 2077.

Jak wiadomo CD Projekt RED zapowiedział szereg bezpłatnych oraz płatnych dodatków, jednak wciąż nie wiemy, kiedy nowości trafią do gry. Deweloperzy nie są wciąż gotowi do ujawnienia szczegółowych planów rozwoju przygody z Night City.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-cyberpunk-2077-dataminer-finds-potential-panam-romance-dlc-20210407

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper