Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2021 19:12
Diablo 2 Resurrected - testy
1826V

Diablo 2 Resurrected sprawdzimy jeszcze w tym tygodniu! Blizzard potwierdza start testów

Jeszcze w tym tygodniu pierwsi gracze rozpoczną poznawanie odświeżonego Diablo 2 Resurrected. Blizzard właśnie potwierdził informacje dotyczące testów alfa i szczęśliwcy zmierzą się z demonami w najbliższy piątek.

Blizzard właśnie potwierdził informacje dotyczące pierwszych testów alfa Diablo 2 Resurrected – wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek i zainteresowani będą mogli sprawdzać grę do 12 kwietnia.

Podczas „technicznej alfy” (PC) uczestnicy wypróbują trzy z siedmiu klas i zapoznają się z pierwszymi dwoma aktami. Deweloperzy zapewnią: Barbarzyńcę, Amazonkę oraz Czarodziejkę, a podczas rozgrywki nie będziemy ograniczeni przez limit poziomów.

„W ramach tego testu koncentrujemy się na sprawdzeniu doświadczenia w grze dla pojedynczego gracza w Diablo II: Resurrected. Multiplayer jest oczywiście ogromną częścią Diablo II - jeszcze w tym roku przeprowadzimy osobny test, który będzie się na nim koncentrował”.

Twórcy podkreślają, że podczas zabawy otrzymamy dostęp wyłącznie do trybu single-player (sieciowe rozgrywki będą testowane później), ale zainteresowani sprawdzą w pełni ulepszoną oprawę (z 4K) oraz kompletnie odpicowany dźwięk (Dolby Surround 7.1).

Blizzard potwierdza, że zaprosi do zabawy wybranych graczy, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w zabawie. Trzeba jednocześnie podkreślić – dostęp do pierwszej alfy nie upoważnia do rozgrywki w następnych testach.

Fani mogą również liczyć na tonę materiałów wideo, ponieważ Blizzard pozwoli na publikowanie materiałów oraz przygotowywanie streamów.

Źródło: Informacja prasowa: Blizzard

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 2 Resurrected Diablo II: Resurrected testy