Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2021 15:01
LG OLED R1
2914V

LG OLED R1 w Polsce. Znamy cenę najdroższego telewizora na świecie

LG OLED R1 to najnowocześniejsza propozycja znanego producenta, ale tylko nieliczni będą mogli pozwolić sobie na taką przyjemność. W cenie TV można sięgnąć po mieszkanie lub zapewnić sobie kilka ekstrawaganckich gadżetów.

LG OLED R1 wylądował w Polsce, ale nie będzie to urządzenie, które trafi do salonu większości Polaków. 65-calowy sprzęt jest naszpikowany nowoczesną technologią i to właśnie z tego powodu cena urządzenia jest bardzo wysoka.

Telewizor trafił do sprzedaży i na LG OLED R1 musimy przygotować 439 999 zł. Co istotne – nie możemy liczyć na szybką wysyłkę, ponieważ produkt trafi do klientów „do 120 dni” od złożenia zamówienia. Urządzenie w Polsce i tak jest tańsze niż w Wielkiej Brytanii, gdzie ten sam model został wyceniony na 100 000 funtów, czyli aktualnie około 540 000 zł.

LG OLED R1 to oczywiście rozwijany OLED, który możemy zwinąć w całości lub zostawić tylko mały fragment, by na małym ekranie była wyświetlana przykładowo pogoda. Urządzenie korzysta z procesora α9 Gen4 AI 4K i otrzymał szereg funkcji poprawiających obraz (AI Picture Pro, AI Upscaling, ALL, Dolby Vision, Filmmaker Mode, HDR 10 Pro, HDR Dynamic Tone Mapping Pro, HLG, OLED Motion Pro, Perfect Black, Perfect Colour, Pixel Dimming, Tryb HGiG, Ultra Luminance Pro) oraz dźwięk (AI Sound Pro, Bluetooth Sound Ready, Clear Voice Pro, eARC, LG Sound Sync).

LG OLED R1 cena

Źródło: https://hdtvpolska.com/najdrozszy-telewizor-swiata-dostepny-w-polsce-lg-oled-r1-cena

Tagi: cena lg LG OLED LG OLED R1